Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szk. 2021/22 rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym, którą odprawił ks. proboszcz Bogusław Filipiuk.
W kościele licznie zebrała się cała społeczność szkolna. Kontynuacja uroczystości odbyła się w szkole na sali gimnastycznej. Rozpoczęła ją Pani Dyrektor Barbara Makowska, podsumowując krótko kończący się rok szkolny. Podkreśliła wysokie wyniki w nauce uczniów indywidualnie oraz całej szkoły.
Ważnym akcentem było przekazanie przez absolwentów sztandaru szkoły uczniom kl. VII. Następnie uczniowie klas VIII A i VIIIB otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe. Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali również uczniowie pozostałych klas. Rodzicom wyróżnionych uczniów zostały wręczone przez panią dyrektor Barbarę Makowską listy gratulacyjne. Gratulacje uczniom i rodzicom złożył również obecny na uroczystości pan Tomasz Kwiatkowski- Wójt Gminy Maciejowice.
24 czerwca był ostatnim dniem pracy pedagogicznej dla pani Jolanty Uklei, która odchodzi na emeryturę. Panią Jolę pożegnały pani dyrektor i wicedyrektor, pan wójt, koleżanki i koledzy z Rady Pedagogicznej, przedstawiciele Rady Rodziców i uczniowie. Wieloletnia owocna praca została doceniona wręczeniem Nagrody Dyrektora . Pani Joli życzymy dużo zdrowia, zasłużonego wypoczynku i realizacji nowych wyzwań i celów, które jeszcze przed Nią.
Ostatnią część zakończenia roku szkolnego były spotkania uczniów z wychowawcami , podczas których wszyscy otrzymali świadectwa promocyjne do wyższych klas.