Zakończenie klas VIII

,, Czas jak rzeka płynie’’ to hasło przewodnie pożegnalnego wieczorku klas VIIIA i VIIIB, który odbył się dnia 22 czerwca w naszej szkole. Na uroczystość przybyli Pan Tomasz Kwiatkowski- wójt Gminy Maciejowice, Pani Beata Rulak - Fryc-zastępca wójta Gminy Maciejowice, Pan Sebastian Kieliszek- sekretarz Gminy Maciejowice, ks. Bogusław Filipiuk- proboszcz parafii Samogoszcz, ks. kan. Henryk Demiańczuk, Elżbieta Ostanek-Szczepanik- Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury ,Pani Danuta Wojciechowska - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Jolanta Różańska- przewodnicząca Rady Rodziców, Pan Karol Brojek- zastępca przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Barbara Makowska- dyrektor szkoły, Pani Joanna Mikulska- wicedyrektor szkoły, Nauczyciele, Rodzice oraz uczniowie klas VI- VIII.
Po odtańczeniu poloneza uczniowie kl. VIII zaprezentowali przepiękny program artystyczny, w którym przypomnieli swoją drogę uczniowską od oddziału przedszkolnego do chwili obecnej. Wspominali też w humorystyczny sposób okres nauki zdalnej, a nawet wybiegli w dość odległą przyszłość.
Na zakończenie przyszedł czas na podziękowania nauczycielom oraz Rodzicom oraz okolicznościowe przemówienia i życzenia. Nie obyło się bez łez wzruszenia, ale także radości że zakończyli wieloletni okres nauki w szkole podstawowej i wkrótce rozpoczną nowy etap w swoim życiu.