Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosna wierszem malowana - przyroda w literaturze dziecięcej"

22 kwietnia 2022 roku w Publicznym Przedszkolu w Maciejowicach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Wiosna wierszem malowana - przyroda w literaturze dziecięcej". Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i obowiązujące obostrzenia z powodu COVID-19 konkurs odbył się w formie online. Po raz kolejny przedszkolaki nagrywały wybrany razem z rodzicami wiersz i przesyłały do organizatorów. Dzieci prezentowały wybrane wiersze znanych i lubianych autorów z repertuaru dziecięcego.
Pani Beata Rulak-Fryc Zastępca Wójta Gminy Maciejowice oraz Pani Dorota Szeląg Dyrektor Publicznego Przedszkola w Maciejowicach wręczyły laureatom z naszych oddziałów dyplomy wraz z nagrodami.
Marcelina Cwyl zajęła II miejsce w kategorii wiekowej 3-4 latki;
Franciszek Zaręba zajął II miejsce w kategorii wiekowej 5-6 latki;
Zuzanna Kondej dostała wyróżnienie w kategorii wiekowej 5-6 latki;
Aleksandra Bienias dostała dyplom za udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.