Wycieczki w ramach projektu "Poznaj Polskę"

W dniach 22 kwietnia i 11 maja 2022r. uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w wycieczkach do Warszawy w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą "Poznaj Polskę".
W programach wyjazdów znalazły się miejsca rekomendowane przez Ministerstwo - Centrum Nauki Kopernik, Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów Rzeczypospolitej, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego.Wizyta w tych pięknych i ważnych obiektach wsparła proces edukacyjny dzieci i umożliwiła im poznawanie w atrakcyjny sposób naszego kraju, jego zabytków kultury i historii, środowiska przyrodniczego oraz osiągnięć polskiej nauki. Dodatkowymi atrakcjami wycieczek były lekcje wf w kręgielni i parku trampolin.
Wyjazdy bardzo się dzieciom podobały, wróciły z nich bogatsze o nowe doświadczenia i przeżycia, uśmiechnięte i zadowolone.