Dzień Babci i Dziadka 22.01.2020

Dzień Babci i Dziadka 2020

Babciu, Dziadku Kochamy Was! Takim hasłem uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego powitali w dniu 22 stycznia 2020 r. swoich zaproszonych Gości – Grono Babć i Dziadków. Moc życzeń  wypowiedzianych i wyśpiewanych na scenie, barwne stroje, tańce, upominki, słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców i sala wypełniona po brzegi – tak właśnie wyglądało świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Samogoszczy.  Pani Dyrektor Mariola Jakubczak złożyła serdeczne życzenia  i zaprosiła na program artystyczny w wykonaniu przedszkolaczków, klas O-III, Chóru dziewcząt z klas VI-VII i pokaz gimnastyczny uczennic z klasy VIA. Nie zabrakło chwil wzruszeń i tańczących ochotników spośród widowni. Dopełnieniem podniosłego nastroju uroczystości było odśpiewanie   przez całą społeczność szkolną doniosłego Sto Lat, by dokładnie wskazać, kto tego Dnia jest Najważniejszy. Wielkie świętowanie  uświetnili swoją obecnością: Sekretarz Gminy Maciejowice Pan Sebastian Kieliszek,  Proboszcz Parafii ks. Bogusław Filipiuk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jolanta Różańska. Za cudowne efekty na scenie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom przygotowującym to widowisko – pani Ewie Ostanek, pani Marii Kalbarczyk, pani Wioletcie Krupie, pani Małgorzacie Granis, pani Krystynie Kalbarczyk, pani Elżbiecie Bożek i pani Joannie Mikulskiej.