Garwolin 06.12.2019

Mikołajkowa wycieczka do Garwolina  - 06.12. 2019 r.

Mikołajki to święto, na które dzieci czekają od dawna. W tym roku postanowiliśmy  je świętować na wyjeździe.

Wczesnym rankiem, bo już o godz. siódmej, wyruszyliśmy do Garwolina, gdzie obejrzeliśmy film pt. Kraina lodu 2 . Uczniowie z uwagą śledzili  przygody bohaterów filmu -  Elsy, Anny, Olafa, Kristoffa i Svena . Żyją oni szczęśliwie w swoim królestwie do momentu, gdy Elsę wzywa tajemniczy głos. Dziewczyna domyśla się, że chodzi o tajemniczą puszczę. Postanawia wyruszyć w drogę. Jej zmaganie z mrocznym morzem, odkrycie prawdy o sobie - te piękne sceny wypełnione po brzegi lodem i śniegiem robią wrażenie na młodych widzach.

Drugi punkt wycieczki to pobyt w Garwolance. Duża grupa dzieci korzystała z wodnych atrakcji, a mniejsza próbowała swoich możliwości  na siłowni.                                                  Pełni wrażeń estetycznych i zmęczeni fizycznie udaliśmy się na posiłek. W mniejszych grupach posilaliśmy się w Diavolli, McDonald's oraz Burgerowni.

Oto w taki sposób spędziliśmy dzisiejsze święto.