Dzień Edukacji Narodowej 11.10.2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie Nas pozbawić – to hasło towarzyszyło Naszej szkolnej społeczności w obchodach Dnia Komisji Edukacji Narodowej, które odbyły się 11 października 2019r. Uroczysta akademia przygotowana została przez Panią Magdalenę Pokorską i Joannę Mikulska, wychowawczynie klas VI, których wszyscy uczniowie wystąpili tego dnia na scenie. Przedstawienie składało się z wystąpień recytatorskich i wokalnych z nutką dobrego humoru. Aktorzy w sposób humorystyczny przedstawili specyficzną pracę nauczycieli i pracowników obsługi.  Na widowni znalazła się cała społeczność szkolna na czele z Panią Dyrektor Mariolą Jakubczak. Wśród Gości zaproszonych, swoja obecnością zaszczycili  Nas: Pani Beata Rulak-Fryc – zastępca Wójta Gminy Maciejowice, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jolanta Różańska oraz Nauczyciel Emeryt Pani Halina Glica.