Wycieczka do Garwolina klasy IV,Va, Vb 10.05.2019

Wyjazd do Teatru klas: IV, VA i VB, 15.05.2019r.

15 maja 2019r. w garwolińskim Centrum Kultury i Sporu zagościł Teatr Muzyczny Syrenka z Warszawy, który zaprezentował sztukę pt. Chłopcy z Placu Broni w reżyserii Sylwii Wysockiej.  Dzieło literackie Ferenca Molnara, pod tym samym tytułem, wpisane jest na listę obowiązkowych lektur szkoły podstawowej. Dlatego też, na tym wyjątkowym widowisku, nie mogło zabraknąć pełnego składu naszych uczniów z klas: IV, VA i VB. Muzyczny spektakl pełen wzruszeń, emocji, mądrego słowa i pięknych piosenek pozwolił, by nauka i kultura stały się frajdą. Ta godzinna uczta dla ducha z pewnością sprawi, iż przesłanie dzieła stanie się oczywiste.

Podczas wyjazdu do Garwolina nie mogło zabraknąć smacznego posiłku w restauracji MC Donald’s. Nad prawidłowym przebiegiem wyjazdu czuwały Panie: Joanna Mikulska, Magdalena Pokorska i Emilia Mikulska-Wielgosz.