VI Parafialny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar ks. Bogusława Filipiuka 15-16.01.2018r

VI Parafialny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Proboszcza Bogusława Filipiuka

15-16 stycznia 2018r

W pierwszym dniu turniej został rozegrany w kategorii chłopcy klasa V-VI.

W zawodach wzięli udział Paszkowski Piotr, Kondej Jan, Jurek Kamil, Zaręba Michał, Winek Jakub, Brojek, Michał, Pokorski Piotr , Kalbarczyk Piotr, Mirowski Marcin.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Jakub Winek. Drugie miejsce zajął Zaręba Michał, a trzecie Kondej Jan.

W drugim dniu rywalizowali między sobą uczniowie klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki turnieju:

I. Kategoria : dziewczęta klasa VII i Kl. I i II gimnazjum

1. Markowska Aleksandra

2. Robak Wiktoria

3. Procek Patrycja

II. Kategoria : dziewczęta – szkoła ponadgimnazjalna

1. Paszkowska Natalia

2. Pyza Magdalena

III. Kategoria : chłopcy klasa VII i Kl. I i II gimnazjum

1. Bogucki Jakub
  2. Sitnik Jakub
  3. Kościesza Piotr

IV. Kategoria : chłopcy – szkoła ponadgimnazjalna

1. Procek Mateusz

2. Winek Cezary

3. Kościesza Adam

W turnieju uczestniczyło 30 tenisistów. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom składamy gratulacje.

Szczególne podziękowania dla pomysłodawcy i organizatora turnieju Ks. Bogusława Filipiuka Proboszcz Parafii Samogoszcz.