Czerwony Kapturek - przedstawienie kukiełkowe 24.03.2017r.

Czerwony Kapturek – przedstawienie kukiełkowe dla klas 0-III

24 marca  gościliśmy w naszej szkole  teatrzyk kukiełkowy. Obejrzeliśmy bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.  Spektakl przestrzega przed zbytnią  ufnością wobec nieznajomych.

Muzyczna opowieść o dziewczynce,  która lubiła chodzić własnymi ścieżkami. Po drodze  do domku chorej babci spotyka wilka, który sprytnie podpytuje Kapturka dokąd idzie. Rozśpiewana dziewczynka w końcu dociera do jej chatki , ale czy zastanie w niej babcię …?  Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody głównej bohaterki.  Po przedstawieniu dzieci miały możliwość zrobienia sobie zdjęć z kukiełkami, a także każdy mógł mieć zrobione zdjęcie, na podstawie którego  wykonany będzie portret. Największą atrakcja dla dzieci był śmieszny wilk – kukiełka. Każdy chciał mieć z nim zdjęcie. Dzieci były zafascynowane atrakcjami po zakończeniu spektaklu.