Występy cyrku Bimbolando 13.01.2017

13 stycznia zawitał w naszej szkole cyrk "Bimbolando". Dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność - uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum a również grono pedagogiczne. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne z obręczami itp. Byli nie tylko widzami ale również próbowali swych talentów cyrkowych włączając sie czynnie do zabawy. Na występach nie zabrakło tez wesołego klowna, który zabawiał publiczność. Artyści cyrkowi zaprezentowali niespotykana silę, sprawności i spryt. Udział zwierząt w przedstawieniu dodatkowo uatrakcyjnił występ. Jednak największą atrakcja był pokaz węża. Cześć uczniów miała okazje wziąć węża na szyje pozostali mogli pogłaskać to piękne egzotyczne zwierzę. Ten dzień uczniowie z pewnością zapamiętają na długo. Za swój występ artyści otrzymali od wszystkich gromkie brawa.