Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka w naszej szkole 19.01.2017

Po raz pierwszy w naszej bibliotece świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji przygotowałyśmy gazetkę poświęconą mieszkańcom Stumilowego Lasu, a także wystawę książek o Kubusiu Puchatku.  W dużej części książki do biblioteki przynieśli sami uczniowie.

Dnia 19 stycznia 2017 roku w bibliotece zjawili się uczniowie klasy pierwszej. Na początku wysłuchali fragmentu książki, mówiącego o zimowych zabawach mieszkańców Stumilowego Lasu. Potem rozwiązywali zagadki  i odpowiadali na pytania. Wypowiadali się na temat Złotych Myśli Misia o bardzo małym rozumku

Następnie kolorowali Kubusia Puchatka, a na zakończenie zostali poczęstowani  małym co nieco, jak łatwo odgadnąć – miodkiem.