Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 01.09.2016

1 września 2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1 września to dzień, kiedy nieodwołalnie kończą się wakacje i uczniowie wracają  do szkolnej rzeczywistości. W bieżącym roku uroczysta inauguracja roku szkolnego odbyła się w czwartek i tradycyjnie po mszy świętej w kościele parafialnym zgromadziła  uczniów z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników niepedagogicznych. Spotkaniu temu przewodniczyła p. Mariola Jakubczak  dyrektor szkoły.   W swoim krótkim przemówieniu Pani Dyrektor bardzo serdecznie przywitała zgromadzonych uczniów, rodziców, gości  i pracowników szkoły oraz życzyła wszystkim zapału do pracy  oraz sukcesów, cierpliwości i dociekliwości w zgłębianiu wiedzy. Szkolną uroczystość uświetnił  Zastępca Wójta Gminy Maciejowice – p. Ryszard Brodziak, który w imieniu  p. Wójta i swoim życzył dzieciom                        i młodzieży osiągnięcia jak najwyższych wyników w nauce.  Ksiądz proboszcz Bogusław Filipiuk pobłogosławił wszystkich zgromadzonych  i  życzył wielu łask Bożych w nowym roku szkolnym. W tym roku szkolnym życzymy wszystkim naszym uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych, a pedagogom spokoju i zapału do pracy!