Dzień Ziemi

Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas

Dnia 22.04.2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały Dzień Ziemi. Podczas dzisiejszego dnia przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta.

W dniu 22 kwietnia obchodziliśmy Święto Ziemi. Nasze przedszkolaki z grupy "Tygryski", wzięły udział w pogadance na temat "Dbajmy o naszą planetę - Ziemię". Dzięki temu nauczyły się jak segregować śmieci, dowiedziały się co można zrobić aby pomóc naszej planecie przetrwać, oraz uczestniczyły w sadzeniu drzew w ogrodzie szkolnym. Dzieci też wykonały wspólną pracę plastyczną pt. "Nasza Ziemia". Zachęcamy wszystkich do takich eko-działań w życiu codziennym.