Dzień Chłopaka 29.09.16

Już od pierwszych lekcji w naszej szkole  panował niezwykły nastrój. Dziewczynki składały życzenia chłopcom i obdarowały ich słodkimi „upominkami”.

Uczniowie  klas IV- VI podstawówki oraz I- III gimnazjum wzięli udział w dyskotece, na której została wybrana Miss i Mister szkoły podstawowej i gimnazjum. Samorządy Uczniowskie PSP i PG wraz z opiekunami przygotowały ciekawe konkursy dla kandydatów. Musieli oni wykonać zadania wykazujące nie tylko inteligencję, ale także refleks i sprawność fizyczną, np. dla chłopaków  łowienie jabłek z wody, zrobienie pięknej dziewczęcej fryzury, a dla dziewcząt np. zrobienie mumii z papieru toaletowego lub przenoszenie jedzenia bez pomocy rąk. Jury, czyli opiekunowie SU PSP i PG p. Wioletta Krupa i p. Magdalena Pokorska wyłoniły następujących zwycięzców:

Szkoła Podstawowa:

Miss: Julia Pracz kl. V