Wycieczka przedszkolaków do Warszawy 29.05.2018

Wyjazd do parku trampolin w Warszawie

Dnia 29 maja o godzinie 8:00 dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz kilkoro dzieci z klas starszych wybrało się do parku trampolin w Warszawie. Ponieważ została przesunięta godzina wejścia, dzieci otrzymały do zabawy salę „Ping-ponga” gdzie mogły grać, korzystać z automatów. W bufecie mogły kupić napój czy zjeść galaretkę. Następnie o godzinie 10:50 trener zapoznał dzieci z regulaminem a później wszyscy udali się do sali trampolin. Nastąpiła prezentacja przez trenera co można a czego nie wolno na trampolinach. Było skakanie, wyskoki, fikołki, gwiazdy, turlanie. Super zabawa dla każdego. Dzieci zostały podzielone na grupy i udały się z trenerami do odpowiednich miejsc: jedna do basenu z gąbkami, inna na rampę a trzecia do zabaw grupowych. Grupy się wymieniały. Następnie dzieci bawiły się do woli tu gdzie chciały. Wychodziły zmęczone ale zadowolone. Chętnie w McDonald's zjadły posiłek i po godzinie 14:00 wróciliśmy do szkoły.