Walentynki 14.02.2018

Dyskoteka 13.02.2018

Poczta walentynkowa 14.02.2018

13 lutego odbyła się trzecia z kolei w tym roku szkolnym dyskoteka. Tematycznie nawiązywała ona do karnawału i walentynek. Uczniowie ochoczo tańczyli przy najpopularniejszych przebojach tego sezonu odtwarzanych przez przedstawicielkę SU – Patrycję Procek.  Nie zabrakło poczęstunku w postaci pysznych pączków ufundowanych przez Radę Rodziców.

14 lutego, w Walentynki, przekazujemy sobie dowody sympatii. Tak było i u nas w szkole Podstawowej w Samogoszczy.  Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowane zostały specjalne skrzynki, do których można było wrzucać walentynkowe kartki dla swojej sympatii. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez dwie sympatyczne listonoszki – przedstawicielki SU – Dominikę Sitnik i Aleksandrę Sękulską wraz z opiekunem SU p. Magdaleną Pokorską. Szczególnym powodzeniem cieszyły się kartki, które uczniowie  przygotowali własnoręcznie. Najwięcej kartek walentynkowych otrzymali uczniowie klasy V. Pojawiły się również Walentynki u naszych najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego oraz klasy I. Cały dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.