Pokaz iluzji 24.10.2017

Pokaz iluzji  24 października 2017

W tym roku szkolnym  gościliśmy w naszej szkole iluzjonistę. Pan Benny Khermayer  w godzinnym pokazie przeniósł nas w świat magii i iluzji prezentując niezwykłe widowisko,             w którym mogliśmy uczestniczyć nie tylko jako widzowie, ale i asystenci. Największe wrażenie wywarła chyba na wszystkich sztuka czytania w myślach, magiczna skrzynia oraz  pokaz lewitacji z udziałem jego asystentki. Uczniowie i nauczyciele mogli podziwiać niesamowite triki tego sławnego artysty. W swoich występach iluzjonista świat przedstawia z innej perspektywy: to co jest niemożliwe, staje się możliwe. Artysta odkrył przed dziećmi świat pełen zagadek, pytań bez odpowiedzi, niewytłumaczalnych zdarzeń i rzeczy. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli ten niecodzienny pokaz tym bardziej, że artysta zapraszał do poszczególnych iluzji zarówno uczniów jak i nauczycieli.
Artysta podczas występu uwrażliwiał dzieci na potrzebą zdrowego odżywiania się, jedzenia dużej ilości owoców i warzyw oraz nieustannego treningu, korzystania z ćwiczeń na świeżym powietrzu i zdrowego trybu życia, by osiągnąć sukces w każdej dziedzinie.
Dzieci mogły zobaczyć z bliska rekwizyty oraz ich dotknąć. Ten niezwykły pokaz  oprócz rozrywki, ogromnie rozwijał wyobraźnię uczniów oraz dodatkowo propagował zdrowe odżywianie.