„Być kobietą, być kobietą”…
8 marca swoje święto obchodzą wszystkie Panie, Kobiety, Kobietki , Dziewczyny.
Z tej okazji w naszej szkole odbyła się akademia, którą przygotowali uczniowie kl.VIII pod czujnym okiem p. P.Szustka.
W humorystyczny sposób przedstawili postać kobiety na przestrzeni wieków, a także podkreślili jej rolę w życiu całego społeczeństwa.
Przedstawiciel męskiej części naszej szkoły p. P.Szustek oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. M.Gliwka złożyli wszystkim Paniom życzenia, dołączając do życzeń słodki upominek i kwiaty.
Na naszej uroczystości była również obecna Inspektor ds. Oświaty p. Elżbieta Mądra, która wręczyła nagrody uczennicom A.Zarębie i K.Roszak biorącym udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Dziewczynki awansowały do kolejnego etapu konkursu.