Dzień Babci i Dziadka cz. I

BABCIA I DZIADEK – to słowa, które zawsze kojarzą się z ciepłem, troskliwością, miłością i z wszystkim, co dobre. Mieć babcię i dziadziusia to wielkie szczęście dla wnucząt. To oni - kochają bez granic swoje wnuki, mają dla nich najwięcej czasu, często opiekują się nimi, wspierają, doradzają i zawsze są blisko.
29 lutego 2024r w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Wicedyrektor Joanna Mikulska powitała wszystkich uczestników spotkania kierując serdeczne życzenia i dużo ciepłych słów w stronę honorowych gości.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny- wiersze, piosenki i tańce. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach przy herbatce i ciastku i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas I- III zaprezentowali program artystyczny, a następnie wszyscy zaśpiewali Sto lat i wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia..
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i jak najdłuższych lat wśród kochających wnuków!!!